Sergej N. Lazarev

Sergej Nikolajevič Lazarev (4. září 1952) je praktický filozof, parapsycholog a badatel. Zabývá se zkoumáním duchovních zákonitostí a jejich vlivem na život, zdraví a osud člověka a lidstva. 

S. N. Lazarev se věnuje zkoumání informačních a energetických polí člověka již od začátku 80. let. Od roku 1993 pořádá semináře, prezentace a přednášky v Moskvě, Petrohradě a dalších ruských městech, ale také v Německu, Izraeli, Polsku, Česku a na Ukrajině. Od začátku 90. let vydal již přes 20 knih, 13 knih z knižní řady "Diagnostika Karmy", 7 knih z knižní řady "Člověk budoucnosti" a mnohé další. Některé knihy byly přeloženy do němčiny, polštiny, angličtiny, češtiny, španělštiny a bulharštiny. Dostupné jsou také audio a video nahrávky přednášek a seminářů. 

 • https://lazarev.ru/obavtore.html 

Sergej Lazarev, názory, vize:

31.12.2020 Bible říká: Láska nezná strach, dokonalá láska strach zahání, vždyť strach působí muka a kdo se bojí, nedošel dokonalosti v lásce. To znamená, že jedním z hlavních nepřátel lásky je strach.

28.12.2020 Jak zvýšit intenzitu lásky ve vaší duši. Jak se nemstít a neurazit se. Jak změnit svět kolem sebe.

21.5.2020

 • rodiče jsou naší minulostí, musíme si jich vážit a respektovat
 • závislost je otroctví a vnitřní otroctví vede k vnějšímu otroctví, láska (láska je Bůh) a rozvoj je nejlepší ochrana před otroctvím (nejhorší je zoufalství, sklíčenost a odsuzování)
 • přichází elektronické otroctví (člověk se stává otrokem pouze tehdy, když je otrokem uvnitř - vnitřní otroctví, závislost na lidských hodnotách, zřeknutí se Boha), čím více se člověk odpoutává od Boha, čím méně lásky má ve své duši, tím více se připoutává ke světu a závisí na něm - závislost je otroctví, vnitřní otroctví vede k otroctví vnějšímu
 • dostat se do ráje klam, člověk nemá usilovat o ráj, ale o Boha, hlavní cíl člověka je připodobňovat se nejvyššímu (bohu), nesmíme odsuzovat lidi (pohrdání a odsuzování je zřeknutím se lásky k bohu)
 • musíme bojovat na všech úrovních (fyzická, duchovní a nejdůležitější duševní) o své přežití (abychom se nestali otroky s čipy), ale nesmíme je odsuzovat a pohrdat jimi, proti světové elitě je nemožné bojovat na fyzické úrovni
 • co je důležitější láska k Bohu (vidět boží vůli ve všem - bůh je láska, je to schopnost neodsuzovat a vychovávat jiné lidi) nebo moc?
 • změnu světa musíme začít u sebe, musíme být energičtí, odvážní, nezávislí, dobrosrdeční

Charakteristika současné společnosti

 • nadprodukce je jedním z největších problémů současného globálního kapitalismu 21. století
 • peníze jsou motorem ekonomiky - zisk je na prvním místě 
 • život na dluh (půjčky) se stává drogou (dopaminová závislost) a tím se člověk stává vnitřním otrokem
 • koncentrace majetku a moci do úzké skupiny osob 

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si, co je nového
 

Výroční setkání 2024 přivítá více než 100 vlád z celého světa, všechny významné mezinárodní organizace, 1000 partnerských společností Fóra, stejně jako představitele občanské společnosti, přední odborníky, dnešní mladou generaci, sociální podnikatele a média.

Může se zdát, že jejím jediným obsahem je nahrazení označení měny, kterou máme na účtech a v peněženkách. Ve skutečnosti jde o mnohem rozsáhlejší krok, klíčovou součástí je předání řady pravomocí v oblasti dohledu nad finančním trhem do Frankfurtu, Paříže a Bruselu.

Po požáru na energetické trhu dochází k požáru a panice na bankovním a finančním trhu, který se přelévá i do akciového trhu a to není příznivé pro ekonomiku, která balancuje na hraně recese a bojuje s vysokou inflací, rostoucími sazbami a globálním napětím. Po uklidnění do konce března dojde v dubnu a dalších měsících k další...

DAVOS WEF 2023

17.01.2023

V pondělí 16.1.2023 bylo ve švýcarském Davosu zahájeno 53. zasedání Světového ekonomického fóra (WEF). Vyhlídky ukrajinského konfliktu a obnovy země budou středem diskusí fóra 17.1.2023.

Výroční zasedání Světového ekonomického fóra (WEF ) v roce 2022 se schází v nejdůležitějším geopolitickém a geoekonomickém okamžiku posledních tří desetiletí a na pozadí pandemie, která se opakuje jednou za století. Na setkání se sejde více než 2 000 vůdců a odborníků z celého světa, všichni oddaní "Davoskému duchu" zlepšování stavu světa.

Odcházející zima se pro Evropany stala těžkou zkouškou kvůli vysokým cenám pohonných hmot. Politici přitom stále více trvají na odmítání ruského plynu, který nyní tvoří asi 40 % spotřeby v EU. Dodávky se jen zvyšují. Je Brusel připraven uvrhnout svět do energetické krize - v materiálu RIA Novosti.

Už jsme zapomněli, co způsobila 2. světová válka a rozpad Jugoslávie (Bosna 1993 - humanitární bombardování) v Evropě? Poučili jsme se, nebo ne? Bude ve dvacátých letech 21. století v Evropě válka? Krize kolem Ukrajiny je bojem o budoucí světový řád, jde o válku civilizačních modelů (jde o podmínky nového světového pořádku ve světě a o to, kdo je...

Při pohledu na informace zahrnující globální oteplování může mnoho lidí považovat data za zavádějící nebo nepřesná. Internet je prostředkem pro sdílení nesprávných informací, včetně globálního oteplování. Toto odhalení může způsobit, že lidé zcela ignorují informace, které jsou přesné a pravdivé.

Množství tepla, které Země zachycuje, se od roku 2005 zhruba zdvojnásobilo. To podle nového výzkumu NASA a Národního úřadu pro oceány a atmosféru přispívá k rychlejšímu oteplování oceánů, vzduchu a pevniny.

Evropská unie doufá, že do roku 2030 bude na evropských silnicích jezdit 30 milionů elektrických aut. Během svého života mohou být elektrická auta uhlíkově neutrální, co se však stane s těmito vozy, a zvláště s jejich bateriemi, až jejich životnost skončí? "Za 10 až 15 let, kdy velký počet autobaterií bude na konci svého životnosti, proto...